Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Nabídka pro členy AKC ČR – sleva 15% na nákup produktů značky WÜSTHOF

19.11.2015  |  Centrála AKC ČR

Pro členy AKC přinášíme časově neomezenou nabídku zvýhodněného nákupu nožů, nožířských produktů a příslušenství značky WÜSTHOF.

WÜSTHOF vyrábí své vysoce kvalitní nožířské produkty více jak 200 let v oblasti Solingenu v Německu a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců. V současné době má Wüsthof v nabídce více než 350 nožů, spolu s tím krájecí desky, bloky s noži, kuchyňské náčiní a nůžky nesoucí slavné logo s trojzubcem - symbol formy, funkce a nekompromisní kvality.

Wüsthof nože jsou oblíbenými nástroji  mezi nejvýznamnějšími kuchaři i domácími nadšenci, což je důvod, proč Wüsthof je oficiálním partnerem Německé asociace kuchařů a dodavatelem německého Národního tým kuchařů, stejně jako i další mezinárodních kulinářských týmů včetně českého národního týmu kuchařů.

Novinkou roku 2015 je řada PRO® určená speciálně pro gastro provozy. Tato řada nožů PRO® byla vyvinuta ve spolupráci s kuchaři. Výsledkem jsou nože, které vyhovují vysokým požadavkům profesionálů ve svém oboru jako jsou kuchaři, řezníci, cukráři a další. Ergonomická rukojeť snižuje únavu z dlouhodobé práce s nožem. Rukojeť má jádro z tvrdého plastu pro lepší vyvážení nože. Povrch rukojeti je potažen příjemně měkkým neklouzavým materiálem. Nože PRO® jsou hygienicky nezávadné – testováno a certifikováno NSF. Jsou k dispozici i v barvách odpovídajících HACCP = Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP)

Členům AKC tak nabízíme slevu 15% na nákup vše výrobků WÜSTHOF nabízených na e-shopu www.wusthof.cz. Při objednávce stačí zadat slevový kód AKC2016 a sleva bude automaticky odečtena z hodnoty objednaného zboží (netýká se ceny dopravy a doběrečného).

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast KKIG Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Almeco s.r.o. ARDO Mochov s.r.o. Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Callebaut Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Gastrojobs.cz Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk

Připomínky k věcnému obsahu a informační dotazy směřujte na: info@akc.cz.
Připomínky nebo náměty technického či grafického charakteru stránek směřujte na: webmaster@akc.cz

© 2001-2017 Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, tvorba www Neofema, s.r.o., redakční systém Kompletweb