Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Seznam členů AKC ČR

Pobočka: Jméno:
   
Jméno/název Město Pobočka
Adamová Michaela Neveklov pobočka pražská a středočeská
AHOL - SŠ gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava - Vítkovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Al-Bakkarová Samíra Praha 6 Břevnov pobočka pražská a středočeská
Aldorf Václav Sadská pobočka pražská a středočeská
Almeco s.r.o. Úvaly pobočka pražská a středočeská
Almiro hospitality, P.Gut Praha 1 pobočka Severní Morava a Slezsko
ARDO Mochov, s. r. o. Praha 9 - Horní Počernice pobočka pražská a středočeská
ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. Praha 9 - Kyje pobočka pražská a středočeská
Avrat Tomáš Olomouc pobočka Brno
Barák Robert Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Baráková Hana Protivanov pobočka Brno
Barry Callebaut Czech Republic s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Bauerová Věra Libochovice pobočka Severní Čechy
Bečvář Patrik Světice - Praha východ pobočka pražská a středočeská
Bečvařík Patrik Plzeň pobočka Šumava
Bečvářová Drahomíra Strakonice pobočka Šumava
Bednář Jan Týniště nad Orlicí pobočka východní Čechy
Bednářová Marcela Fryčovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Běhounková Pavlína Habartov pobočka pražská a středočeská
Bendl Marek Železná Ruda pobočka Šumava
Beránek Ludvík, Ing. Kořenov pobočka pražská a středočeská
Bernad Miroslav Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Berzsiová Pavlína Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Bezděka Stanislav, Ing. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Bidfood Czech Republic s.r.o. Kralupy nad Vltavou pobočka pražská a středočeská
Bil Luděk Rožnov pod Radhoštěm pobočka Brno
Bíško Tomáš Hlinsko pobočka východní Čechy
Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Bláha František Lhenice pobočka pražská a středočeská
Bláha Martin Prostějov pobočka Severní Morava a Slezsko
Blažka Stanislav Cerekvička - Rosice pobočka Brno
Blažko Filip Nejdek pobočka pražská a středočeská
Bobrušková Šárka Praha 8 Libeň pobočka pražská a středočeská
Bohemia – Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o. Chrudim pobočka východní Čechy
Boráňová Jitka Luhačovice pobočka Brno
Bostl Jan Vejprnice pobočka Šumava
Bouchner Václav Plzeň pobočka Karlovy Vary
Bouša Tomáš Čečelice pobočka pražská a středočeská
Brablec Břetislav Prostějov pobočka Brno
Braunerová Tereza Korycany pobočka pražská a středočeská
Brázda Lubomír Polička pobočka východní Čechy
Brázdová Anna Praha 10 Zahradní město pobočka pražská a středočeská
Březina Jakub Olomouc pobočka Severní Morava a Slezsko
Briguny David Havlíčkův Brod pobočka Severní Čechy
Brom Matěj Praha 10 pobočka pražská a středočeská
BROSE CZ, Kopřivnice - 1 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 10 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 2 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 3 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 4 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 5 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 6 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 7 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 8 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 9 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
Buchal František Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Buchalová Jarmila Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Bučkó Michal Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Bukovský Miroslav Brno - Žabovřesky pobočka Brno
Bušta Michal Suchdol nad Lužnicí pobočka pražská a středočeská
Čadil Bohuslav Měchenice pobočka pražská a středočeská
Čech Martin Rudná pobočka pražská a středočeská
Čechan Vilém Opava-Vávrovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Centrální školní jídelna Lovosice - 2 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Lovosice - 3 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Lovosice -1 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Třebíč Třebíč pobočka Brno
Centrum odborné přípravy Vincenze Priessnitze - SPV Jeseník Jeseník pobočka Brno
Černohorský Martin Velké Popovice pobočka pražská a středočeská
Černý Jakub Mikulov pobočka Brno
Černý Jaroslav Mělník pobočka pražská a středočeská
Černý Jiří Nová Paka pobočka pražská a středočeská
Černý Michal Kuřim pobočka Brno
CESK a.s. Brno pobočka Brno
Charvát Michal Kaňovice pobočka Brno
Chovaník Filip Považská Bystrica, SLOVENSKO pobočka Severní Morava a Slezsko
Cichy Robert Staré Město pobočka Severní Morava a Slezsko
Cirkva David Černikov pobočka východní Čechy
Čížek Lukáš Vrchlabí pobočka východní Čechy
Čmuhařová Tereza Milovice pobočka pražská a středočeská
Croitor František Hradec Králové pobočka východní Čechy
Daníček Radek Praha 10 - Záběhlice pobočka pražská a středočeská
David Radek Psáry - Dolní Jirčany pobočka Karlovy Vary
Davídek Václav Moravské Budějovice pobočka pražská a středočeská
Demel Tomáš Libhošť pobočka Severní Morava a Slezsko
Derner Jakub Brno - Obřany pobočka Brno
Dernerová Eliška Brno - Obřany pobočka Brno
Diversey Česká Republika s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Dlabajová Jana Zlín pobočka Brno
Dlouhá Eva Turnov pobočka pražská a středočeská
Doboš Stanislav Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Dobřický Radek Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Doksanská Jana Praha 8 - Střížkov pobočka pražská a středočeská
Doležal Jiří Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 1 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 2 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 3 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 4 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 5 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 6 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Dortisimo.cz Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Dostálová Drahomíra, Mgr. Pardubice pobočka východní Čechy
Douša Přemysl Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Drahotuská Miroslava Zlín pobočka Brno
Drápal Karel Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Drexlerová Ilona Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Duben Jakub Radvanice v Čechách pobočka východní Čechy
Dubovská Jaroslava Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Dubovský Julius Praha 4-Lhotka pobočka pražská a středočeská
Dufek Josef Brno pobočka Brno
Dušák Radek Mariánské Lázně pobočka Šumava
Dvořák Josef Veleň pobočka pražská a středočeská
Dzámová Nicole Angelika Domažlice pobočka Šumava
Egermaierová Nikol Tlučná pobočka Šumava
Eichner Jiří Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Fabiánová Adéla Čkyně pobočka pražská a středočeská
Farář Jan Praha 5 - Zbraslav pobočka Šumava
Fiala Jaroslav, Ing. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Fiala Luboš Domažlice pobočka Šumava
Fléglová Helena Tábor pobočka pražská a středočeská
Floreán Ladislav Bratislava 5 - Slovensko pobočka Severní Morava a Slezsko
FOMI Praha 3 pobočka pražská a středočeská
Forman Václav, Ing. Holešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Formánek Petr Prusy-Boškůvky pobočka Severní Morava a Slezsko
Fouček Martin Jaroměřice nad Rokytkou pobočka Brno
Frgal Lukáš Přeštice pobočka Šumava
Furch Dominik Lomnice u Sokolova pobočka Karlovy Vary
Fushtei Marian Vasyljovič Praha 7 pobočka pražská a středočeská
GASTROTECHNO GROUP s.r.o. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Géczy Radim Žatec pobočka Brno
Germeková Světlana Strančice pobočka pražská a středočeská
Göbelová Edita Libina pobočka Severní Morava a Slezsko
GOLIS, spol. s r.o. Moravská Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Groh Jiří Rovensko pod Troskami pobočka východní Čechy
Guričanová Marie Osečná pobočka Severní Čechy
Hadrbolec Roman Ostrava - Hrabůvka pobočka Severní Morava a Slezsko
Hafinec Milan Rajnochovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hájek Jan, Mgr. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Hájková Martina Ústěk pobočka Severní Čechy
Hajšman Jaroslav Špindlerův Mlýn pobočka východní Čechy
Hamr Jiří Netolice pobočka pražská a středočeská
Hanáková Gabriela Kroměříž pobočka Brno
Hanková Lucie Velké Kunetice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hanzel Petr Ostrava - Poruba pobočka Severní Morava a Slezsko
HASAP Consulting, s.r.o. Praha 4 - Kamýk pobočka pražská a středočeská
Hašek Stanislav Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Havel Jan Praha 5 - Stodůlky pobočka pražská a středočeská
Havel Martin Praha 10 - Uhřiněves pobočka pražská a středočeská
Havlík Martin Měcholupy u Blovic pobočka Šumava
Havlová Anna Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Hayek Robin Lipová lázně pobočka Brno
Hebká Eliška Stará Paka pobočka východní Čechy
Hejný Pavel Miličín pobočka pražská a středočeská
Heřmánek Jan Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Hermannová Monika Rousínov pobočka Brno
Hladík Zdeněk, Ing. Praha 5-Hlubočepy pobočka pražská a středočeská
Hladný Jan Hradec Králové pobočka východní Čechy
Hlůžek Jan Praha 6 - Ruzyně pobočka pražská a středočeská
Hofmann Bohemia - partner gastronomie s.r.o. Sokolov pobočka Karlovy Vary
Holub Josef Praha 9 - Horní Počernice pobočka pražská a středočeská
Holý Jakub Janov nad Nisou pobočka pražská a středočeská
Homolka Libor Jihlava pobočka Brno
Homolková Martina Vrbčany pobočka pražská a středočeská
Hora Petr Praha 6 Břevnov pobočka pražská a středočeská
Hořáková Kamila Nedašov pobočka Brno
Horníček Miloslav Humpolec pobočka pražská a středočeská
Horníková Maria, Bc. Slapy pobočka pražská a středočeská
Hotel Slavia, Jiří Dřínovský Svitavy pobočka východní Čechy
Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm pobočka Severní Morava a Slezsko
Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 Plzeň pobočka Šumava
Hotelová škola, Praha 10, Vršovická Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Hrabánková Kateřina Morkovice Slížany pobočka Severní Morava a Slezsko
Hradecká Nikola Kostelec nad Černými lesy pobočka pražská a středočeská
Hradečný Stanislav Hranice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hrazdilová Jitka Osek nad Bečvou pobočka Severní Morava a Slezsko
Hrdý Tomáš Brno pobočka Severní Morava a Slezsko
Hromádková Marta Stará Boleslav pobočka pražská a středočeská
Hroudová Karolína Český Brod pobočka pražská a středočeská
Hůňa Štěpán Praha 4 - Chodov pobočka pražská a středočeská
Husník Jakub Merklín pobočka Šumava
Indrová Pavla Přerov pobočka Severní Morava a Slezsko
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a JŠ Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, p.o. Slavkov u Brna pobočka Brno
Integrovaná střední škola, Jesenice Jesenice pobočka Šumava
Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Integrovaná střední škola, Rakovník Rakovník pobočka Šumava
Integrovaná stření škola Hodonín, p.o. Hodonín pobočka Brno
InterGast a.s. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Jabali Jan Trhové Sviny pobočka Brno
Janeček Jiří Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Janík Pavel Otrokovice pobočka Brno
Janovac Marek Rusava pobočka Severní Morava a Slezsko
Jansová Zdeňka Police nad Metují pobočka východní Čechy
Janurová Jarmila Pardubice pobočka východní Čechy
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích České Budějovice pobočka Šumava
Jindrák Pavel Milevsko pobočka Šumava
Jiřík Ondřej Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Jirkalová Eliška Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Jiskra Petr Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Juránková Lenka Písečná pobočka Brno
Jůzek Robert Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Kačírek Josef České Meziříčí pobočka východní Čechy
Kadeřávek Jakub Čelákovice pobočka pražská a středočeská
Kalabza Jan Nepomuk pobočka Šumava
Kalenda Tomáš Kolín V pobočka pražská a středočeská
Kalendová Marta Praha 4 - Modřany pobočka pražská a středočeská
Kalina David Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Kalousková Jana Brno - Bystre pobočka Brno
Kamody Jan Plzeň - Slovany pobočka Šumava
Kaňka Jan Chrást pobočka Šumava
Kappiová Nikola Milovice pobočka pražská a středočeská
Karas Petr Praha 4 pobočka Šumava
Karásková Jarmila Pardubice 6 pobočka východní Čechy
Karatuev Alexandr Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Kasan Milan Jablonec nad Nisou pobočka Severní Čechy
Kašparová Marie Nezvěstice Olešná pobočka Šumava
Kerberová Nikola Havlíčkův Brod pobočka Severní Čechy
Kielová Zuzana Chrudim pobočka východní Čechy
Kirpalová Alena Lány pobočka pražská a středočeská
Kladívková Renata Nejdek pobočka Karlovy Vary
Klát Oldřich Jeseník pobočka Brno
Klečka Václav Praha 10 - Benice pobočka pražská a středočeská
Klegová Hana Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Klimeczek Pierre Cédrick Brno - Veveří pobočka Severní Morava a Slezsko
Klimeš Petr Brno pobočka Brno
Klopfštoková Pavlína Děčín 6 pobočka Severní Čechy
Kniplová Vlasta Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Knob Filip Kroměříž pobočka Šumava
Knotková Linda Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Kočárek Viktor Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Kočířová Eva Uherské Hradiště pobočka Brno
Kohout Martin Slavomil Praha 8 - Libeň pobočka pražská a středočeská
Kohout Václav Plzeň 5-Křimice pobočka Šumava
Kolář Jiří Sušice pobočka Šumava
Kolek Josef Kolín pobočka pražská a středočeská
Kollárová Radka Stará Ves nad Ondřejnicí pobočka Severní Morava a Slezsko
Konečná Jarmila Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Konopka Tomáš Stochov pobočka Karlovy Vary
Kopal František Čelákovice pobočka pražská a středočeská
Kopal Miloš Praha 15 pobočka pražská a středočeská
Kopřiva Miroslav Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Korčák Martin Mikulov pobočka Brno
Korsová Ivana Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Kos Karel Hradec Králové pobočka východní Čechy
Kotlán Radek Karlovy Vary - Nová Role pobočka Karlovy Vary
Koudelka Vladimír Dobrá Voda u Č.Budějovic pobočka Šumava
Kourek Tomáš Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Kovářová Lucie Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Kozma Petr Protivín pobočka pražská a středočeská
Krajíček Daniel Plzeň pobočka Šumava
Krajíčková Květa Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Král David Praha 9-Klánovice pobočka pražská a středočeská
Král Jiří Praha 9-Klánovice pobočka pražská a středočeská
Král Matěj Havlíčkův Brod pobočka Severní Čechy
Králíčková Gabriela Praha 5 pobočka Šumava
Křenek Václav Klobouky v Čechách pobočka pražská a středočeská
Kreuzer David Přeštice pobočka pražská a středočeská
Křivka Zdeněk Sebranice u Litomyšle pobočka východní Čechy
Křivková Andrea Rostoklaty pobočka pražská a středočeská
Křivohlavý Jiří Praha 15 - Horní Měcholupy pobočka pražská a středočeská
Krušina Miroslav Polička pobočka východní Čechy
Kuba Miloš Všestary - Menčice pobočka pražská a středočeská
Kubec Miroslav, Bc. Mníšek pod Brdy pobočka pražská a středočeská
Kubíček Zdeněk Hrob pobočka Severní Čechy
Kučerová Marie Bzenec pobočka Brno
Kučová Veronika, Bc. Zlín pobočka Brno
Kudela Jakub Klecany pobočka pražská a středočeská
Kulíšková Kristýna Dětřichov pobočka východní Čechy
Kuřátko Jiří Pardubice pobočka východní Čechy
Kurz Hubert Jan Praha 15 - Hostivař pobočka pražská a středočeská
Kvasnička Lukáš Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Kyncl Roman, Bc. Brno pobočka Brno
Labská SOŠ a SOU Pardubice s.r.o. Pardubice pobočka východní Čechy
Lanc Jaroslav Chotěšov pobočka Šumava
Landa Lubomír Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Lásková Kristýna Bzenec pobočka Brno
Laštovka Jiří Slapy pobočka pražská a středočeská
Latka Rudolf Železná Ruda pobočka Šumava
Lázně Luhačovice a.s. Luhačovice pobočka Brno
Lázně Teplice v Čechách a.s. Teplice pobočka Severní Čechy
Leczo Matěj Olomouc - Droždín pobočka Severní Morava a Slezsko
Levý Eduard Ing. Blatná pobočka Šumava
Lněnička Petr Osík pobočka východní Čechy
Lochmanová Pavlína Brandýs nad Labem pobočka pražská a středočeská
Lodr Martin Bolevec pobočka Šumava
Lot Jiří Žamberk pobočka východní Čechy
Ludvík Alexandr Břeclav 6 pobočka Brno
Ludvíková Daniela Červený Újezd pobočka pražská a středočeská
Lukeš Karel Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Macháček Vojtěch Kroměříž pobočka Severní Morava a Slezsko
Maixnerová Anna Ruda nad Moravou pobočka Severní Morava a Slezsko
Majerová Ludmila Praha 4-Chodov pobočka pražská a středočeská
Makro Cash & Carry ČR s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Makusi Michal Praha 9-Letňany pobočka pražská a středočeská
Malé Versailles Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Maléřová Libuše Bzenec pobočka Brno
Málková Věra Potěhy pobočka pražská a středočeská
Malůšková Eva Mělník pobočka pražská a středočeská
Manínský Miroslav Holešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Marek Jan Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Maříková Ivanka Klatovy pobočka Šumava
Marková Jana Brno pobočka Brno
Martínková Helena Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Martínková Kristýna Náchod pobočka Severní Čechy
Mašata Jan Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Matěj Marek Klatovy pobočka Šumava
Matějíček Jiří Bílovice pobočka Brno
Matiaska Petr Vejprnice pobočka Šumava
Matoušek Petr Rychnov nad Kněžnou pobočka Brno
Matula Jakub Březová pobočka pražská a středočeská
Matulová Alena Příbor pobočka Severní Morava a Slezsko
Matušková Věra Uherský Ostroh pobočka Brno
Matušková Věra Praha 7-Troja pobočka pražská a středočeská
Matyunina Yana Moldava pobočka Severní Čechy
Mazáč Jiří Praha 2 - Vinohrady pobočka pražská a středočeská
Michalcová Jaroslava Roudnice nad Labem pobočka Severní Čechy
Míčková Anežka Dolní Lhota pobočka Severní Morava a Slezsko
Mikulová Karolína Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Miňovský Jan Vejprnice pobočka Šumava
Mizerovský František Roblin - Praha Západ pobočka pražská a středočeská
Motlová Marie Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Moudříková Pavla Slavičín pobočka Brno
Mrázek Michal Orlová pobočka Severní Morava a Slezsko
Müller Dušan Strančice pobočka pražská a středočeská
Murínová Magdalena Praha 5 - Zbraslav pobočka pražská a středočeská
Myška Petr Praha 8 pobočka východní Čechy
Myslivcová Lucie Kasejovice pobočka Šumava
Napravil Jiří Praha 3 pobočka pražská a středočeská
NASLADKO.CZ Praha 6 Suchdol pobočka pražská a středočeská
Navrátil Ivo Zábřeh pobočka východní Čechy
Nečas David Staré Město u Moravské Třebové pobočka východní Čechy
Nedbalová Leona Mšené Lázně pobočka Severní Čechy
Nektar Natura s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Nemcová Olga Brno pobočka Brno
Němcová Tereza Klapý pobočka Severní Čechy
Němeček Petr Náchod pobočka východní Čechy
Németová Viktorie Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Nesládek Martin Nový Bor pobočka Brno
Neubert Vojtěch Úvaly pobočka pražská a středočeská
Neufusová Hana Teplice pobočka Severní Čechy
Ngoc Khanh Hang Le Plzeň pobočka Šumava
Niklová Romana, Ing., SOŠ a SOU Horky nad Jizerou Brodce pobočka pražská a středočeská
Novák Jakub Úvaly pobočka pražská a středočeská
Novák Jiří Králův Dvůr pobočka pražská a středočeská
Novák Vojtěch Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Novák Vratislav Koštice nad Ohří pobočka Severní Čechy
Nováková Alena, Bc. Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Novotný Břetislav Zlín pobočka Brno
Novotný Roman pobočka Karlovy Vary
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod pobočka Brno
Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola Třebíč Třebíč pobočka Brno
Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56 Plzeň pobočka Šumava
Ontek Peter Bouzov pobočka Severní Morava a Slezsko
Opatrný Miloš Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Opavová Lenka Děčín 1 pobočka Severní Čechy
Pačandová Klára Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Padevět Petr Knovíz pobočka pražská a středočeská
Pálka Radek Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Pálková Vanda Brno pobočka Brno
Palounek Bohumil Česká Lípa pobočka Severní Čechy
Paluska Lukáš Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Palusková Anna Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
PAPEI, a.s. Roudnice nad Labem pobočka Severní Čechy
Papíková Daniela Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Paprstkářová Marie, Bc. Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Pátek Vladimír Pardubice pobočka východní Čechy
Paukner Martin Sedlice u Blatné pobočka Šumava
Pavlíčková Alena Kladno pobočka pražská a středočeská
Pavlíčková Zuzana Lipová - lázně pobočka pražská a středočeská
Pavlidis Pavel Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Pavlík Petr Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Pavlovec Lukáš Brno - Jehnice pobočka Brno
Pechlátová Alena Brodce nad Jizerou pobočka pražská a středočeská
Pelíšek Václav Krnov pobočka pražská a středočeská
Permedlová Pavlína Brno pobočka Brno
Perrin Angelo Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Pertlová Hana Chotěboř pobočka Severní Čechy
Pertlová Jana Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pešková Lucie Kaznějov pobočka Šumava
Pěta František Brno pobočka Brno
Petrák Kamil Nový Bor pobočka Severní Čechy
Petřík Jindřich České Budějovice pobočka Šumava
Petržela Vojtěch Svitavy pobočka pražská a středočeská
Pikner Kryštof Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Pítra Oldřich Sušice pobočka Šumava
Pítrová Miroslava, Bc Sušice pobočka Šumava
Podloucký František Sušice pobočka Šumava
Polenová Hana Horažďovice pobočka Šumava
Polerecký Lukáš Bělčice pobočka Šumava
Polívka Karel Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Pomikálek Martin Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí pobočka východní Čechy
Popp Tomáš Plzeň pobočka Šumava
Pošepná Jana Červený Kostelec pobočka východní Čechy
Pospíšilová Milada Praha 10 - Uhřiněves pobočka pražská a středočeská
Prant Jiří Kamenický Šenov pobočka Severní Čechy
Přepechalová Veronika Hrotovice pobočka Brno
Příhodová Vladimíra Bečov nad Teplou pobočka Karlovy Vary
Prkno Jakub Doubravčice pobočka pražská a středočeská
Procházka Luděk Benešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Progast spol. s r.o. Hustopeče u Brna pobočka východní Čechy
Prokeš František Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Provázek Pavel Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Pučanová Kristýna DiS. Mikulov pobočka Brno
Pupíková Anna Olomouc pobočka Brno
Puratos CZ Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pýcha Jan Průhonice pobočka pražská a středočeská
Radil Martin Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Rataj Boleslav Děčín 3 pobočka Severní Čechy
RATIONAL International AG, odštěpný závod Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Regata Čechy a.s. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Rejhonová Věra, Bc. Uhlířské Janovice pobočka pražská a středočeská
Rezek Tomáš Hradec Králové pobočka východní Čechy
Rigo Zdeněk Nový Jičín pobočka Severní Morava a Slezsko
Řihák Jaroslav Bílovice nad Svitavou pobočka Brno
Řiháková Martina Brno pobočka Brno
Říhová Barbora Lysá nad Labem pobočka pražská a středočeská
Rishko Yan Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Roháčová Iva Kačice pobočka pražská a středočeská
Roubíčková Věra Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Rubešová Zdeňka Seč 1 pobočka východní Čechy
Runštuk Jaroslav Hradec Králové pobočka východní Čechy
Růžička Vlastimil Rakovník pobočka Severní Čechy
Ryasnyy Vladyslav Praha 6 - Řepy pobočka pražská a středočeská
Šafář Karel Včelná pobočka Šumava
Šebek Petr Jirny pobočka pražská a středočeská
Šedivá Marie Brno pobočka Brno
Sedláček Martin Rožnov pod Radhoštěm pobočka Severní Morava a Slezsko
Sedláčková Hana Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Sedláčková Jitka Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Sedlář Michal Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Sedlaříková Zdeňka Holešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Sejval Roman Ing. Louny pobočka Severní Čechy
Sekanina Daniel Smečno, okr. Kladno pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 1 Praha 10 Michle pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 2 Praha 10 Michle pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 3 Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 4 Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 5 Telč pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 6 Telč pobočka pražská a středočeská
Shejbal Pavel Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Šimeček Martin Mšeno okr. Mělník pobočka pražská a středočeská
Šimon Vojtěch Ústěk pobočka Severní Čechy
Šipula Petr Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Šitinová Václavka Bohuslavice nad Metují pobočka východní Čechy
Škabrada Jiří Praha 6 pobočka Severní Čechy
Skála Jiří Zlín pobočka Severní Morava a Slezsko
Skála Lukáš Praha 8 - Kobylisy pobočka Karlovy Vary
Skálová Eva Praha 4-Bráník pobočka pražská a středočeská
Sklenář Robert Liberec - Starý Harcov pobočka pražská a středočeská
Skočilas Jaromír Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Školní jídelna Frýdlant, okres Liberec, p.o., Školní 692 Frýdlant pobočka východní Čechy
Školní jídelna RK Rychnov nad Kněžnou pobočka východní Čechy
Škutchanová Emilie Rychnovek pobočka východní Čechy
Slavík Pavel Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Slavík Václav Nebužely pobočka pražská a středočeská
Slavíková Růžena Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Smekalová Hana Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Šmerda Václav Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmerdová Květa Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmíd Michal Plzeň pobočka Šumava
Šmíd Václav, PaedDr. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Smítková Simona Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Smolák Miroslav, Bc. Lysá nad Labem pobočka pražská a středočeská
Smolíková Pavlína Kolín II pobočka pražská a středočeská
Sochová Renata Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 1 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 2 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 3 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 4 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 5 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 6 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Šolc Martin Sněžné pobočka Brno
Solution Factory s.r.o. Říčany pobočka pražská a středočeská
Sopková Tereza Starý Plzenec pobočka Šumava
Šormová Eva Sázava pobočka pražská a středočeská
SOŠ a SOU služeb Velký Újezd, s.r.o. Velký Újezd pobočka Severní Morava a Slezsko
SOŠ a SOU, Praha - Čakovice Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o. Znojmo pobočka Brno
Soukromá hotelová škola Bukaschool Most pobočka Severní Čechy
Soustružníková Blažena Praha 4 - Háje pobočka pražská a středočeská
Špaček Rudolf Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šplíchal Radek Hřiměždice pobočka pražská a středočeská
SPV Grandhotel Pupp Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šrámková Anežka Brno pobočka Brno
Srbecká Květuše Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Štaimarová Hana Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Staňková Pavla Děčín pobočka Severní Čechy
Šťástková Barbora Horní Počaply pobočka pražská a středočeská
Steinberger Martin Plzeň pobočka Šumava
Steiner Milan Prešov, SLOVENSKO pobočka Severní Morava a Slezsko
Stejskalová Jaroslava Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Štěpánková Kateřina Praha 6 - Bubeneč pobočka pražská a středočeská
Stránská Markéta Černá Voda pobočka Brno
Středa Jiří Trutnov pobočka pražská a středočeská
Středisko praktického vyučování hotelu InterContinental s.r.o. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou Brodce pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov pobočka východní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice pobočka Šumava
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, p.o. Česká Lípa 6 pobočka Severní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek Písek pobočka Šumava
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Třešť Třešť pobočka Brno
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim Vlašim pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace Město Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, p.o. Velká Bíteš pobočka Brno
Střední odborná škola Josefa Sousedíka, Vsetín Vsetín pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Litovel Litovel pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Prostějov Prostějov pobočka Brno
Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o. Říčany pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec Žatec pobočka Severní Čechy
Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4 - Písnice pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady Poděbrady pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám.75 Čáslav pobočka pražská a středočeská
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice Pardubice pobočka východní Čechy
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha 4 - Bráník pobočka pražská a středočeská
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Jeseník pobočka Brno
Střední škola gastronomie a služeb Přerov pobočka Brno
Střední škola gastronomie a služeb Liberec pobočka Severní Čechy
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec Bzenec pobočka Brno
Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, p.o. Frýdek - Místek pobočka Brno
Střední škola hotelnictví a gastronomie International s.r.o. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava, p.o. Opava pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola hotelnictví a společného stravování Teplice nad Metují pobočka východní Čechy
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž Kroměříž pobočka Brno
Střední škola Lomnice nad Popelkou, p.o. Lomnice nad Popelkou pobočka východní Čechy
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk Žamberk pobočka východní Čechy
Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, p.o. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice pobočka Severní Čechy
Střední škola potravinářská, obchodu a služeb Brno Brno pobočka Brno
Střední škola potravinářská, Smiřice Smiřice pobočka východní Čechy
Střední škola profesní přípravy Hradec Králové Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola společného stravování, Ostrava- Hrabůvka, p.o. Ostrava - Hrabůvka pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy Klatovy pobočka Šumava
Střední škola živnostenská a Základní škola Planá Planá pobočka Šumava
Štropová Alena Beroun 2 pobočka pražská a středočeská
Štrosová Denisa Dolní Bousov pobočka pražská a středočeská
Štrychová Denisa Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Studený Martin Morkovice Slížany pobočka Severní Morava a Slezsko
Stuparič Vladislav Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Suchánek Jan Brno pobočka Brno
Suchánek Michal Krabčice – Rovné pobočka pražská a středočeská
Švancer Josef Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Švapík Vojtěch Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Svárovský Karel Plavy pobočka Severní Čechy
Švec Vladimír Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Švecová Zlata Prostějov pobočka Severní Morava a Slezsko
Švestková Kateřina Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Svoboda Jakub Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Svoboda Jindřich Krhová pobočka východní Čechy
Svoboda Marek Bc. Pchery pobočka Severní Čechy
Svobodová Pavla Poříčany pobočka pražská a středočeská
Svobodová Radka Travčice pobočka Severní Čechy
Svobodová Soňa, PhDr. Brno pobočka Brno
Svobodová Věra Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Svoreň Petr Karviná - Ráj pobočka Severní Morava a Slezsko
Sýkora Martin Kutná Hora pobočka východní Čechy
T&M CREATIVE, s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Tichý René Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Tojnar Josef Pardubice pobočka východní Čechy
Toman Josef Lechovice pobočka Brno
Tomášek Milan Sedlčany pobočka pražská a středočeská
Tomková Marta Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Triskalová Soňa Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Trnka David Krupá pobočka pražská a středočeská
Trnková Ivana Šlapanice u Brna pobočka Brno
Trsek Rudolf Praha 8 - Kobylisy pobočka pražská a středočeská
Trumpešová Jana Brno pobočka Brno
Ťulpa Roman Bludov pobočka východní Čechy
Tůnová Markéta Bzenec pobočka Brno
Tursunov Kirill Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Uher Lukáš Děčín 32 pobočka Severní Čechy
Uher Tomáš Děčín 32 pobočka Severní Čechy
Uhlíř Lukáš Žamberk pobočka východní Čechy
Urbanová Dagmar Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Urbanová Eliška Brno pobočka Brno
Vačkář Ladislav Strakonice pobočka Šumava
Václavek Jaroslav Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Vaigl Vladimír Valašské Meziříčí pobočka východní Čechy
Válek Dalibor Brno pobočka Brno
Valter Jan Plzeň pobočka Šumava
Váňa Jaroslav Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Vaňková Jana Bystřice pod Hostýnem pobočka Brno
Vašinová Jana Litenčice pobočka Brno
Vaverka Arnošt Újezd u Brna pobočka Brno
Vávra František Uherské Hradiště pobočka Brno
Vavříková Blanka Strážnice pobočka Brno
Vendlig Pavel Opatov pobočka pražská a středočeská
Veselík Michal Přibyslav pobočka východní Čechy
Veselský Pavel Rakovník pobočka pražská a středočeská
Veselý Jaroslav Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Větrovec Karel Horažďovice pobočka Šumava
Vinš Jiří Česká Lípa pobočka Severní Čechy
Vitana a.s. Byšice pobočka pražská a středočeská
Vlasák Jakub Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Vlčková Anna Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Vlčková Jitka Ivanovice na Hané pobočka Severní Morava a Slezsko
Vodičková Zdenka Zlín pobočka Brno
Vodrášková Pavlína Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Vokal Jakub Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Vokal Václav Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Vondrák Matěj Divišov pobočka pražská a středočeská
Vosecká Iveta Tatce pobočka pražská a středočeská
Vostalová Eliška Třebíč pobočka Brno
Votíková Jana Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Voženílek Petr Sezemice pobočka východní Čechy
Vránová Petra Dřevohostice pobočka Brno
Vrbovský Lukáš, DREAM FOOD Praha 4 - Chodov pobočka Severní Čechy
Vrtílek Milan Dolní Loučky pobočka Brno
Vrzalová Květa Praha 4-Podolí pobočka pražská a středočeská
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a ŠJ Hostouň pobočka Šumava
Vyhnis Vladimír Praha 4 pobočka Šumava
Vylítová Eva Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Weymannová Jarmila Stod pobočka Šumava
Wolf Lubomír Město Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Zábojník Martin Louny pobočka Severní Čechy
Zahálková Božena Hradec nad Svitavou pobočka východní Čechy
Základní škoal Úvaly - 1 Úvaly pobočka pražská a středočeská
Základní škoal Úvaly - 2 Úvaly pobočka pražská a středočeská
Základní škoal Úvaly - 3 Úvaly pobočka pražská a středočeská
Základní škola Český Brod, Žitomířská 885 Český Brod pobočka pražská a středočeská
Záleský Pavel Praha 4 - Podolí pobočka pražská a středočeská
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Žďárská Alena Hořice v Podkrkonoší pobočka východní Čechy
Zdeněk Petr Hradištko pod Medníkem pobočka pražská a středočeská
Zelenka Jaroslav Nymburk pobočka pražská a středočeská
Zeman Jiří Louny pobočka Severní Čechy
Zikmundová Kateřina Merklín pobočka Šumava
Zirm Stanislav Vrchlabí pobočka pražská a středočeská
Žižka Jan Praha 18 - Letňany pobočka pražská a středočeská
Zoulová Eva Klecany pobočka pražská a středočeská
Zrzavá Markéta Žďár nad Sázavou pobočka Brno
Zvára Martin Vlašim pobočka pražská a středočeská
Zvěřina Roman Kostelec u Jihlavy pobočka pražská a středočeská
Zvoníček Lukáš Hořice pobočka východní Čechy
Žydek Jindřich Ing. Zvíkov pobočka Šumava

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Almeco s.r.o. ARDO Mochov s.r.o. Auto Palace Spořilov Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Callebaut Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe

Odborní partneři

Hasap Horizont

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Specials Czech Tourism Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Partneři sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. Country Life s.r.o. Hofmann Bohemia PURENA Šmakoun
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group
 

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Thermomix ® - Vorwerk