Workshop s Helenou Fléglovou účastníky nadchl a posunul je na další cukrářský level

Workshop vedla Helena FLÉGLOVÁ – majitelka a lektorka HF Pastry Academy, cukrářka Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR

Tématem workshopu bylo:  

  • 3 talířové dezerty
  • cukrářské textury

Na workshopu se účastníci dozvěděli potřebné a cenné informace a rady, které jim pomůžou na soutěžích AKC ČR, jako je Gastro Junior nebo Lázeňský pohárek. V průběhu workshopu měli účastníci možnost klást otázky, které je ohledně soutěží zajímají. Dále měli účastníci workshopu možnost si vyzkoušet probírané techniky sami a vytvořit si svůj dezert na talíř, který následně i ochutnali.

             Poděkování patří i řediteli Střední školy zemědělské a potravinářské v Klatovech Ing. Ladislavu Smolíkovi za poskytnutí prostor pro uspořádání workshopu a podporu aktivit AKC pobočky Šumava.

            Na závěr je nutné poděkovat především Evě Sedláčkové učitelce odborných předmětů, její kolegyni Renatě Hanzlíkové za přípravu a samotný hladký průběh workshopu. Dále je nutné poděkovat i paní Marcele Rubášové, která zabezpečila se žáky školy servis při podávání oběda. Poděkování patří dále zejména předsedkyni regionální pobočky AKC – Šumava Mirce a dále Oldovi, Mírovi a Gábině za organizaci celého workshopu.