Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Zpráva předsedy pobočky Východní Čechy

28.04.2021  |  pobočka východní Čechy

Vážení přátelé, kolegové, děkuji Vám všem, jménem nového představenstva, za hlasy a krásné gratulace ke zvolení.

Současná gastronomie je v této době na velice těžké cestě k obnově, k znovuzrození. Všichni, kteří v ní pracují, vědí, že naše profese je velice náročná. Po roce různých zklamání se těšíme, až se opět provozovny, které přežily tuto nelehkou dobu, opět otevřou a přivítají své stálé anebo nové zákazníky.

 Předsednictví v tak vzácné oborové společnosti, jako je Východočeská pobočka Asociace kuchařů a cukrářů ČR, si každý odborník velmi váží. Bude to velice těžké období, kdy nastupuji společně s paní Janou Pošepnou, místopředsedkyní představenstva, a panem Janem Hladným, členem představenstva, do volnočasové funkce po velice dobrém týmu, který vedl několik volebních období Mistr kuchař pan Václav Šmerda s paní Jarmilou Karáskovou, Mgr. Drahomírou Dostálovou a Ing. Helenou Urbanovou, která je dlouholetou ředitelkou mezinárodní soutěže Gastro Hradec Vitana Cup pořádané v Hradci Králové. Jsem rád, že bude v této náročné práci i nadále pokračovat. Věřím a jsem přesvědčen, že všichni jmenovaní odborníci budou dále s novým vedením pobočky spolupracovat, a budou nápomocni radou a svým umem. Velice jim všem děkuji za práci, kterou pro pobočku a tím i pro celou AKC ČR, dělali. Společně se svojí moudrostí a neutuchajícím elánem, který tito srdcaři v gastronomii mají, budeme dál spolupracovat na propagaci, seminářích, přednáškách, soutěžích a různých dalších konzultacích.

 

Rád bych zde také poděkoval všem přihlášeným kandidátům do voleb, kteří projevili zájem pracovat v představenstvu pobočky.

Pan Lubomír Brázda, velice šikovný odborník a dlouholetý člen AKC ČR. Těším se na jeho dobré nápady, vím, že jich má mnoho a věřím, že bude přispívat formou seminářů, prezentací, přednášek, nebo jako zkušený komisař při gastronomických soutěžích.

Pan Jan Vlasatý, mladý odborník a člen AKC ČR, plný elánu, a to je skvělá informace, určitě se aktivně zapojí při realizaci, nebo navrhne moderní trendy nápady, které by naše pobočka mohla realizovat také na seminářích, nebo zahrnout do programu jako novinku v gastronomii.

 

Také bych rád na závěr poděkoval všem členům pobočky, kteří zůstali věrni gastronomii, prokázali velké srdce a odhodlání zapojit se do různých akcí pobočky a případně i celé AKC ČR, při reprezentaci na Olympiádě, nebo mezinárodních soutěžích. Věřím, že budeme všichni spolupracovat i nadále.


František Rybka, předseda představenstva regionální pobočky Východní Čechy AKC ČR, z. s. 

 

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

Orkla Premiu Gastro

Partneři AKC ČR

Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Česká unie cestovního ruchu Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING EUROFIT Prosperity s.r.o. HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Nektar natura Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST