Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

Seznam členů AKC ČR

Pobočka: Jméno:
   
Jméno/název Město Pobočka
Adamová Michaela Neveklov pobočka pražská a středočeská
AHOL - SŠ gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava - Vítkovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Akademie řemesel Praha - Střední škola technická Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Al-Bakkarová Samíra Praha 6 Břevnov pobočka pražská a středočeská
Aldorf Václav Sadská pobočka pražská a středočeská
Almeco s.r.o. Úvaly pobočka pražská a středočeská
Almiro hospitality, P.Gut Praha 1 pobočka Severní Morava a Slezsko
ARDO Mochov, s. r. o. Praha 9 - Horní Počernice pobočka pražská a středočeská
ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. Praha 9 - Kyje pobočka pražská a středočeská
Avrat Tomáš Olomouc pobočka Brno
Bačovský Emil Olomouc pobočka Severní Morava a Slezsko
Barák Robert Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Baráková Hana Protivanov pobočka Brno
Barry Callebaut Czech Republic s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Bauerová Věra Libochovice pobočka Severní Čechy
Bayer Václav Brno - Vinohrady pobočka Brno
Bečvář Patrik Světice - Praha východ pobočka pražská a středočeská
Bečvářová Drahomíra Strakonice pobočka Šumava
Bednář Jan Týniště nad Orlicí pobočka východní Čechy
Bednářová Marcela Fryčovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Běhounková Pavlína Habartov pobočka pražská a středočeská
Belák Ján Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Beránek Ludvík, Ing. Kořenov pobočka pražská a středočeská
Berzsiová Pavlína Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Bezděka Stanislav, Ing. Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Bidfood Czech Republic s.r.o. Kralupy nad Vltavou pobočka pražská a středočeská
Bil Luděk Rožnov pod Radhoštěm pobočka Brno
Bíško Tomáš Hlinsko pobočka východní Čechy
Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Bláha František Lhenice pobočka pražská a středočeská
Blažka Stanislav Cerekvička - Rosice pobočka Brno
Bobrušková Šárka Praha 8 Libeň pobočka pražská a středočeská
Bohemia – Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o. Chrudim pobočka východní Čechy
Boráňová Jitka Luhačovice pobočka Brno
Bouchner Václav Plzeň pobočka Karlovy Vary
Bouša Tomáš Čečelice pobočka pražská a středočeská
Brablec Břetislav Prostějov pobočka Brno
Braunerová Tereza Korycany pobočka pražská a středočeská
Brázda Lubomír Polička pobočka východní Čechy
Brázdová Anna Praha 10 Zahradní město pobočka pražská a středočeská
Březina Jakub Olomouc pobočka Severní Morava a Slezsko
Briguny David Havlíčkův Brod pobočka Severní Čechy
BROSE CZ, Kopřivnice - 1 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 10 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 2 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 3 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 4 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 5 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 6 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 7 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 8 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
BROSE CZ, Kopřivnice - 9 Kopřivnice pobočka Severní Morava a Slezsko
Broučková K. Horní Dunajovice pobočka Brno
Buchal František Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Buchalová Jarmila Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Buchwaldek Pavel Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Bukovský Miroslav Brno - Žabovřesky pobočka Brno
Bušta Michal Suchdol nad Lužnicí pobočka pražská a středočeská
Čadil Bohuslav Měchenice pobočka pražská a středočeská
Čech Martin Rudná pobočka pražská a středočeská
Čechan Vilém Opava-Vávrovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Centrální školní jídelna Lovosice - 2 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Lovosice - 3 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Lovosice -1 Lovosice pobočka Severní Čechy
Centrální školní jídelna Třebíč Třebíč pobočka Brno
Centrum odborné přípravy Vincenze Priessnitze - SPV Jeseník Jeseník pobočka Brno
Centrum sociálních služeb Prostějov - 1 Prostějov pobočka Brno
Centrum sociálních služeb Prostějov - 10 Prostějov pobočka Brno
Centrum sociálních služeb Prostějov - 2 Prostějov pobočka Brno
Centrum sociálních služeb Prostějov - 3 Prostějov pobočka Brno
Centrum sociálních služeb Prostějov - 4 Prostějov pobočka Brno
Centrum sociálních služeb Prostějov - 5 Prostějov pobočka Brno
Centrum sociálních služeb Prostějov - 6 Prostějov pobočka Brno
Centrum sociálních služeb Prostějov - 7 Prostějov pobočka Brno
Centrum sociálních služeb Prostějov - 8 Prostějov pobočka Brno
Centrum sociálních služeb Prostějov - 9 Prostějov pobočka Brno
Černohorský Martin Velké Popovice pobočka pražská a středočeská
Černý Jakub Mikulov pobočka Brno
Černý Jaroslav Mělník pobočka pražská a středočeská
Černý J. Nová Paka pobočka pražská a středočeská
Černý Michal Kuřim pobočka Brno
CESK a.s. Brno pobočka Brno
Chytka Dominik Meziboří pobočka pražská a středočeská
Cichy Robert Staré Město pobočka Severní Morava a Slezsko
Cirkva David Černikov pobočka východní Čechy
Čížek Lukáš Vrchlabí pobočka východní Čechy
Čmuhařová Tereza Milovice pobočka pražská a středočeská
CRISPO s.r.o. Pchery pobočka pražská a středočeská
Croitor František Hradec Králové pobočka východní Čechy
Daníček Radek Praha 10 - Záběhlice pobočka pražská a středočeská
Dašek J. Chlumec nad Cidlinou pobočka východní Čechy
Dašková M. Chlumec nad Cidlinou pobočka východní Čechy
Dašková Martina Chlumec nad Cidlinou pobočka východní Čechy
David R. Psáry - Dolní Jirčany pobočka Karlovy Vary
Davídek V. Moravské Budějovice pobočka pražská a středočeská
Demel Tomáš Libhošť pobočka Severní Morava a Slezsko
Derner Jakub Brno - Obřany pobočka Brno
Dernerová Eliška Brno - Obřany pobočka Brno
Diversey Česká Republika s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Dlabajová Jana Zlín pobočka Brno
Dlouhá Eva Turnov pobočka pražská a středočeská
Doksanská Jana Praha 8 - Střížkov pobočka pražská a středočeská
Doležal Jiří Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 1 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 2 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 3 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 4 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 5 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Sloupnice - 6 Horní Sloupnice pobočka východní Čechy
Domov pro seniory Strážnice, p.o. - 1 Strážnice pobočka Brno
Domov pro seniory Strážnice, p.o. - 2 Strážnice pobočka Brno
Domov pro seniory Strážnice, p.o. - 3 Strážnice pobočka Brno
Domov pro seniory Strážnice, p.o. - 4 Strážnice pobočka Brno
Domov pro seniory Strážnice, p.o. - 5 Strážnice pobočka Brno
Domov pro seniory Strážnice, p.o. - 6 Strážnice pobočka Brno
Domov pro seniory Strážnice, p.o. - 7 Strážnice pobočka Brno
Dortisimo.cz Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Dostálová Drahomíra, Mgr. Pardubice pobočka východní Čechy
Douša Přemysl Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Drahotuská Miroslava Zlín pobočka Brno
Drápal Karel Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Drexlerová Ilona Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Duben Jakub Radvanice v Čechách pobočka východní Čechy
Dubovská Jaroslava Doubravčice pobočka pražská a středočeská
Dubovský Julius Doubravčice pobočka pražská a středočeská
Dufek Josef Brno pobočka Brno
Dušák Radek Mariánské Lázně pobočka Šumava
Eichner Jiří Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Eliáš Dominik Stařeč pobočka pražská a středočeská
Farář Jan Praha 5 - Zbraslav pobočka Šumava
Fiala Jaroslav, Ing. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Fiala Luboš Domažlice pobočka Šumava
Fléglová Helena Tábor pobočka pražská a středočeská
Floreán Ladislav Bratislava 5 - Slovensko pobočka Severní Morava a Slezsko
FOMI Praha 3 pobočka pražská a středočeská
Forman Václav, Ing. Holešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Formánek Petr Prusy-Boškůvky pobočka Severní Morava a Slezsko
Fouček Martin Jaroměřice nad Rokytkou pobočka Brno
Frgal Lukáš Přeštice pobočka Šumava
Furch Dominik Lomnice u Sokolova pobočka Karlovy Vary
GASTROTECHNO GROUP s.r.o. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Géczy Radim Žatec pobočka Brno
Gergel Lukáš Uherské Hradiště pobočka Brno
Germeková Světlana Strančice pobočka pražská a středočeská
Göbelová Edita Libina pobočka Severní Morava a Slezsko
GOLIS, spol. s r.o. Moravská Ostrava pobočka Severní Morava a Slezsko
Groh J. Rovensko pod Troskami pobočka východní Čechy
Guričanová Marie Osečná pobočka Severní Čechy
Hadrbolec Roman Ostrava - Hrabůvka pobočka Severní Morava a Slezsko
Hafinec Milan Rajnochovice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hájek Jan, Mgr. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Hájková M. Ústěk pobočka Severní Čechy
Hajšman Jaroslav Špindlerův Mlýn pobočka východní Čechy
Hamr Jiří Netolice pobočka pražská a středočeská
Hanáková Gabriela Kroměříž pobočka Brno
Hanzel Petr Ostrava - Poruba pobočka Severní Morava a Slezsko
HASAP Consulting, s.r.o. Praha 4 - Kamýk pobočka pražská a středočeská
Hašek Stanislav Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Havel Jan Praha 5 - Stodůlky pobočka pražská a středočeská
Havel M. Praha 10 - Uhřiněves pobočka pražská a středočeská
Havlíček Martin Stříbrné Hory pobočka pražská a středočeská
Havlová A. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Hebká Eliška Stará Paka pobočka východní Čechy
Hejný P. Miličín pobočka pražská a středočeská
Heřmánek Jan Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Hermannová M. Rousínov pobočka Brno
Hladík Zdeněk, Ing. Praha 5-Hlubočepy pobočka pražská a středočeská
Hladný Jan Hradec Králové pobočka východní Čechy
Hlavatý Vojtěch Kostelec nad Labem pobočka pražská a středočeská
Hluchý Tomáš Ledeč nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Hlůžek Jan Praha 6 - Ruzyně pobočka pražská a středočeská
Hofmann Bohemia - partner gastronomie s.r.o. Sokolov pobočka Karlovy Vary
Holub J. Praha 9 - Horní Počernice pobočka pražská a středočeská
Holý J. Janov nad Nisou pobočka pražská a středočeská
Homolka Libor Jihlava pobočka Brno
Hora P. Praha 6 Břevnov pobočka pražská a středočeská
Hořáková Kamila Nedašov pobočka Brno
Horáková Petra Bučovice pobočka Brno
Horníček M. Humpolec pobočka pražská a středočeská
Hotel Olympia, M.Vobruba Mariánské Lázně pobočka Karlovy Vary
Hotel Slavia, Jiří Dřínovský Svitavy pobočka východní Čechy
Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm pobočka Severní Morava a Slezsko
Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 Plzeň pobočka Šumava
Hotelová škola, Praha 10, Vršovická Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Hrabánková K. Morkovice Slížany pobočka Severní Morava a Slezsko
Hradečný Stanislav Hranice pobočka Severní Morava a Slezsko
Hrazdilová Jitka Osek nad Bečvou pobočka Severní Morava a Slezsko
Hrdý Tomáš Brno pobočka Severní Morava a Slezsko
Hromádková M. Stará Boleslav pobočka pražská a středočeská
Hůňa Štěpán Praha 4 - Chodov pobočka pražská a středočeská
Indrová Pavla Přerov pobočka Severní Morava a Slezsko
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a JŠ Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, p.o. Slavkov u Brna pobočka Brno
Integrovaná střední škola, Jesenice Jesenice pobočka Šumava
Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Integrovaná střední škola, Rakovník Rakovník pobočka Šumava
Integrovaná stření škola Hodonín, p.o. Hodonín pobočka Brno
InterGast a.s. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Jabali Jan Trhové Sviny pobočka Brno
Janeček Jiří Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Janík Pavel Otrokovice pobočka Brno
Janovac M. Rusava pobočka Severní Morava a Slezsko
Jansová Zdeňka Police nad Metují pobočka východní Čechy
Janurová Jarmila Pardubice pobočka východní Čechy
Ječmen Martin Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích České Budějovice pobočka Šumava
Jindrák Pavel Milevsko pobočka Šumava
Jiřík Ondřej Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Jiskra Petr Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Juránková Lenka Písečná pobočka Brno
Juráš Ondřej Bystré pobočka pražská a středočeská
Jůzek Robert Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Kačírek Josef Kuks pobočka východní Čechy
Kadlec J. Chrudim pobočka východní Čechy
Kalabza Jan Nepomuk pobočka Šumava
Kalendová M. Praha 4 - Modřany pobočka pražská a středočeská
Kalina David Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Kalousková J. Brno - Bystre pobočka Brno
Kamody Jan Plzeň - Slovany pobočka Šumava
Kappiová Nikola Milovice pobočka pražská a středočeská
Karas Petr Praha 4 pobočka Šumava
Karásková Jarmila Pardubice 6 pobočka východní Čechy
Kasan Milan Jablonec nad Nisou pobočka Severní Čechy
Kerberová N. Havlíčkův Brod pobočka Severní Čechy
Kielová Zuzana Chrudim pobočka východní Čechy
Kirpalová Alena Lány pobočka pražská a středočeská
Kladívková Renata Nejdek pobočka Karlovy Vary
Klát Oldřich Jeseník pobočka Brno
Klečka Václav Praha 10 - Benice pobočka pražská a středočeská
Klegová H. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Klimeczek P. Cédrick Brno - Veveří pobočka Severní Morava a Slezsko
Klimeš Petr Brno pobočka Brno
Klopfštoková P. Děčín 6 pobočka Severní Čechy
Kniplová V. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Knotková L. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Kočárek Viktor Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Kočířová Eva Uherské Hradiště pobočka Brno
Kohout Martin Slavomil Praha 8 - Libeň pobočka pražská a středočeská
Kohout Václav Plzeň 5-Křimice pobočka Šumava
Kolář J. Sušice pobočka Šumava
Kolek Josef Kolín 5 pobočka pražská a středočeská
Kollárová R. Stará Ves nad Ondřejnicí pobočka Severní Morava a Slezsko
Konečná Jarmila Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Konopka Tomáš Stochov pobočka Karlovy Vary
Kopal František Čelákovice pobočka pražská a středočeská
Kopal M. Praha 15 pobočka pražská a středočeská
Kopřiva M. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Kos K. Hradec Králové pobočka východní Čechy
Košťál M. České Budějovice pobočka Šumava
Kotlán R. Karlovy Vary - Nová Role pobočka Karlovy Vary
Kotouček Pavel Velké Meziříčí pobočka Brno
Koudelka Vladimír Dobrá Voda u Č.Budějovic pobočka Šumava
Kourek Tomáš Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Kozma P. Protivín pobočka pražská a středočeská
Král David Praha 9-Klánovice pobočka pražská a středočeská
Král Jiří Praha 9-Klánovice pobočka pražská a středočeská
Král M. Havlíčkův Brod pobočka Severní Čechy
Králíčková Gabriela Praha 5 pobočka Šumava
Křenek V. Klobouky v Čechách pobočka pražská a středočeská
Křivohlavý Jiří Praha 15 - Horní Měcholupy pobočka pražská a středočeská
Kříž Jan Tábor pobočka pražská a středočeská
Krulich Michal Kladno Rozdělov pobočka pražská a středočeská
Krušina Miroslav Polička pobočka východní Čechy
Kuba Miloš Všestary - Menčice pobočka pražská a středočeská
Kubec Miroslav, Bc. Mníšek pod Brdy pobočka pražská a středočeská
Kubíček Z. Hrob pobočka Severní Čechy
Kubrt Michael Choťánky pobočka pražská a středočeská
Kučerová Marie Bzenec pobočka Brno
Kučová Veronika, Bc. Zlín pobočka Brno
Kudela J. Klecany pobočka pražská a středočeská
Kuřátko Jiří Pardubice pobočka východní Čechy
Kurz Hubert Jan Praha 15 - Hostivař pobočka pražská a středočeská
Kyncl R., Bc. Brno pobočka Brno
Labská SOŠ a SOU Pardubice s.r.o. Pardubice pobočka východní Čechy
Lanc Jaroslav Chotěšov pobočka Šumava
Landa Lubomír Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Lásková K. Bzenec pobočka Brno
Laštovka J. Slapy pobočka pražská a středočeská
Latka Rudolf Železná Ruda pobočka Šumava
Lázně Luhačovice a.s. Luhačovice pobočka Brno
Lázně Teplice v Čechách a.s. Teplice pobočka Severní Čechy
Leczo M. Olomouc - Droždín pobočka Severní Morava a Slezsko
Levý Eduard Ing. Blatná pobočka Šumava
Lexa Patrik Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Lizanets Halyna Zájezd, okres Kladno pobočka pražská a středočeská
Lněnička Petr Osík pobočka východní Čechy
Lodr Martin Bolevec pobočka Šumava
Lot J. Žamberk pobočka východní Čechy
Ludvík Alexandr Břeclav 6 pobočka Brno
Ludvíková Daniela Červený Újezd pobočka pražská a středočeská
Lukeš K. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Macháček Vojtěch Kroměříž pobočka Severní Morava a Slezsko
Maixnerová A. Ruda nad Moravou pobočka Severní Morava a Slezsko
Majerová L. Praha 4-Chodov pobočka pražská a středočeská
Makusi M. Praha 9-Letňany pobočka pražská a středočeská
Malé Versailles Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Maléřová L. Bzenec pobočka Brno
Málková Věra Potěhy pobočka pražská a středočeská
Malůšková E. Mělník pobočka pražská a středočeská
Manínský M. Holešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Maříková Ivanka Klatovy pobočka Šumava
Marková J. Brno pobočka Brno
Martínková H. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Martínková K. Náchod pobočka Severní Čechy
Mašata J. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Matěj M. Klatovy pobočka Šumava
Matějíček Jiří Bílovice pobočka Brno
Mateřská škola, Třesovice - 1 Třesovice pobočka východní Čechy
Mateřská škola, Třesovice - 2 Třesovice pobočka východní Čechy
Matoušek P. Rychnov nad Kněžnou pobočka Brno
Matula Jakub Březová pobočka pražská a středočeská
Matulová A. Příbor pobočka Severní Morava a Slezsko
Matušková Věra Uherský Ostroh pobočka Brno
Matušková V. Praha 7-Troja pobočka pražská a středočeská
Matýšková Radka Ketkovice pobočka pražská a středočeská
Matyunina Y. Moldava pobočka Severní Čechy
Mazáč J. Praha 2 - Vinohrady pobočka pražská a středočeská
Michalcová J. Roudnice nad Labem pobočka Severní Čechy
Míčková A. Dolní Lhota pobočka Severní Morava a Slezsko
Milt V. Plzeň pobočka Šumava
Minařík Jan Louny pobočka pražská a středočeská
Minářová Z. Hostěradice - Chlupice pobočka Severní Morava a Slezsko
Mizerovský František Roblin - Praha Západ pobočka pražská a středočeská
Motlová Marie Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Moudříková Pavla Slavičín pobočka Brno
Mrázek M. Orlová pobočka Severní Morava a Slezsko
Murínová Magdalena Praha 5 - Zbraslav pobočka pražská a středočeská
Mušinský Luboš Loděnice pobočka pražská a středočeská
Myška Petr Praha 8 pobočka východní Čechy
Myslivcová L. Kasejovice pobočka Šumava
Napravil J. Praha 3 pobočka pražská a středočeská
NASLADKO.CZ Praha 6 Suchdol pobočka pražská a středočeská
Navrátil Ivo Zábřeh pobočka východní Čechy
Nečas David Staré Město u Moravské Třebové pobočka východní Čechy
Nedbalová L. Mšené Lázně pobočka Severní Čechy
Nektar Natura s.r.o. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Nemcová O. Brno pobočka Brno
Němcová T. Klapý pobočka Severní Čechy
Němeček Petr Náchod pobočka východní Čechy
Nesládek Martin Nový Bor pobočka Brno
Neufusová Hana Teplice pobočka Severní Čechy
Niklová Romana, Ing., SOŠ a SOU Horky nad Jizerou Brodce pobočka pražská a středočeská
Nobst Tomáš Chotěboř pobočka pražská a středočeská
Novák Jiří Králův Dvůr pobočka pražská a středočeská
Novák V. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Nováková Alena, Bc. Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Novotný Břetislav Zlín pobočka Brno
Novotný M. Třebestovice pobočka pražská a středočeská
Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod pobočka Brno
Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola Třebíč Třebíč pobočka Brno
Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56 Plzeň pobočka Šumava
Ondráček Vlastislav Želetava pobočka Brno
Ontek Peter Bouzov pobočka Severní Morava a Slezsko
Opatrný M. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Opavová Lenka Děčín 1 pobočka Severní Čechy
Pálka Radek Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pálková Nela Ledeč nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Pálková V. Brno pobočka Brno
Palounek Bohumil Česká Lípa pobočka Severní Čechy
Paluska Lukáš Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Palusková A. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Papíková D. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Paprstkářová Marie, Bc. Valašské Meziříčí pobočka Severní Morava a Slezsko
Pátek V. Pardubice pobočka východní Čechy
Paukner Martin Sedlice u Blatné pobočka Šumava
Pavlas Petr Kamenický Šenov pobočka pražská a středočeská
Pavlíčková A. Kladno pobočka pražská a středočeská
Pavlíčková Zuzana Lipová - lázně pobočka pražská a středočeská
Pavlidis Pavel Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Pavlík Petr Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Pavlovec L. Brno - Jehnice pobočka Brno
Pechlátová Alena Brodce nad Jizerou pobočka pražská a středočeská
Pelíšek V. Krnov pobočka pražská a středočeská
Permedlová Pavlína Brno pobočka Brno
Pertlová Hana Chotěboř pobočka Severní Čechy
Pertlová J. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pěta F. Brno pobočka Brno
Petřík J. České Budějovice pobočka Šumava
Petržela Vojtěch Svitavy pobočka pražská a středočeská
Pítra Oldřich Sušice pobočka Šumava
Pítrová Miroslava, Bc Sušice pobočka Šumava
Podloucký F. Sušice pobočka Šumava
Polenová H. Horažďovice pobočka Šumava
Polerecký L. Bělčice pobočka Šumava
Polívka Karel Kutná Hora pobočka pražská a středočeská
Pomikálek M. Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí pobočka východní Čechy
Popp Tomáš Plzeň pobočka Šumava
Pošepná J. Červený Kostelec pobočka východní Čechy
Pospíšilová M. Praha 10 - Uhřiněves pobočka pražská a středočeská
Prant Jiří Kamenický Šenov pobočka Severní Čechy
Prchal Ondřej Ledeč nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Přepechalová Veronika Hrotovice pobočka Brno
Priesel Martin Liberec 30 pobočka Brno
Příhodová Vladimíra Bečov nad Teplou pobočka Karlovy Vary
Procházka Luděk Benešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Progast spol. s r.o. Hustopeče u Brna pobočka východní Čechy
Prokeš F. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Provázek Pavel Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Pštros Václav Praha 10 - Vršovice pobočka pražská a středočeská
Pučanová Kristýna DiS. Brno Bystrc pobočka Brno
Pupíková Anna Olomouc pobočka Brno
Puratos CZ Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Pýcha Jan Průhonice pobočka pražská a středočeská
Radil Martin Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Rataj B. Děčín 3 pobočka Severní Čechy
RATIONAL International AG, odštěpný závod Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Regata Čechy a.s. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Rejhonová Věra, Bc. Uhlířské Janovice pobočka pražská a středočeská
Rigo Zdeněk Nový Jičín pobočka Severní Morava a Slezsko
Řihák J. Bílovice nad Svitavou pobočka Brno
Řiháková M. Brno pobočka Brno
Roháčová Iva Kačice pobočka pražská a středočeská
Roubíčková V. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Rubešová Z. Seč 1 pobočka východní Čechy
Runštuk Jaroslav Hradec Králové pobočka východní Čechy
Ruprecht Filip České Budějovice pobočka pražská a středočeská
Růžička V. Rakovník pobočka Severní Čechy
Ryasnyy Vladyslav Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Rybka František Ústí nad Orlicí pobočka východní Čechy
Ryšánek Marek Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Šafář Karel Včelná pobočka Šumava
Samek M. Litomyšl pobočka východní Čechy
Ščerba K. Žinkovy pobočka Šumava
Šedivá M. Brno pobočka Brno
Sedláček Jakub Vratimov pobočka Severní Morava a Slezsko
Sedláček M. Rožnov pod Radhoštěm pobočka Severní Morava a Slezsko
Sedláčková H. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Sedláčková Jitka Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Sedlář M. Praha 7 pobočka pražská a středočeská
Sedlaříková Z. Holešov pobočka Severní Morava a Slezsko
Sejval Roman Ing. Louny pobočka Severní Čechy
Sekanina D. Smečno, okr. Kladno pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 1 Praha 10 Michle pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 2 Praha 10 Michle pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 3 Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 4 Tuchlovice pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 5 Telč pobočka pražská a středočeská
Senior Home s.r.o. - 6 Telč pobočka pražská a středočeská
Šestáková B. Znojmo pobočka Brno
Šestáková Lenka Boskovice pobočka Brno
Shejbal P. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Šimeček M. Mšeno okr. Mělník pobočka pražská a středočeská
Šimon V. Ústěk pobočka Severní Čechy
Šipula Petr Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Šitinová V. Bohuslavice nad Metují pobočka východní Čechy
Škabrada J. Praha 6 pobočka Severní Čechy
Skála Jiří Zlín pobočka Severní Morava a Slezsko
Skála L. Praha 8 - Kobylisy pobočka Karlovy Vary
Skálová E. Praha 4-Bráník pobočka pražská a středočeská
Sklenář R. Liberec - Starý Harcov pobočka pražská a středočeská
Skočilas Jaromír Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Školní jídelna Jablunkov, Lesní 190, p.o. Jablunkov pobočka Severní Morava a Slezsko
Školní jídelna RK Rychnov nad Kněžnou pobočka východní Čechy
Škutchanová E. Rychnovek pobočka východní Čechy
Sláma Lukáš Boskovice pobočka Brno
Slavík Pavel Frýdek - Místek pobočka Severní Morava a Slezsko
Slavíková R. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Šlechta Rastislav Liberec 13 pobočka pražská a středočeská
Smekalová Hana Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Šmerda Václav Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmerdová K. Svitavy - Lány pobočka východní Čechy
Šmiček Václav Aaslmeer, Netherlands pobočka Severní Morava a Slezsko
Šmíd Michal Plzeň pobočka Šumava
Šmíd V., PaedDr. Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Smitalová Božena Litovel pobočka Brno
Smolák Miroslav, Bc. Lysá nad Labem pobočka pražská a středočeská
Sochová Renata Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 1 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 2 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 3 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 4 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 5 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Sociální centrum města Světlá nad Sázavou - 6 Světlá nad Sázavou pobočka pražská a středočeská
Šolc Martin Sněžné pobočka Brno
Solution Factory s.r.o. Říčany pobočka pražská a středočeská
Šormová Eva Sázava pobočka pražská a středočeská
SOŠ a SOU služeb Velký Újezd, s.r.o. Velký Újezd pobočka Severní Morava a Slezsko
SOŠ a SOU, Praha - Čakovice Praha 9 - Čakovice pobočka pražská a středočeská
Soukromá hotelová škola Bukaschool Most pobočka Severní Čechy
Soustružníková Blažena Praha 4 - Háje pobočka pražská a středočeská
Špaček R. Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šplíchal R. Hřiměždice pobočka pražská a středočeská
Šplíchalová J. Předměřice nad Jizerou pobočka pražská a středočeská
SPV Grandhotel Pupp Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Šrámková A. Brno pobočka Brno
Srbecká Květuše Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Štaimarová Hana Praha 9 pobočka pražská a středočeská
Staněk Martin Zlonín pobočka pražská a středočeská
Staňková P. Děčín pobočka Severní Čechy
Starý Lukáš, Hotel Sýkora Křivoklát pobočka pražská a středočeská
Stejskalová J. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Štěpánková K. Praha 6 - Bubeneč pobočka pražská a středočeská
Stoček L. Liberec XI pobočka Severní Čechy
Straková Marie Pozořice pobočka Brno
Stránská M. Černá Voda pobočka Brno
Středa Jiří Trutnov pobočka pražská a středočeská
Středisko praktického vyučování hotelu InterContinental s.r.o. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. Praha 1 pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou Brodce pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Trutnov pobočka východní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice pobočka Šumava
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Česká Lípa, p.o. Česká Lípa 6 pobočka Severní Čechy
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Písek Písek pobočka Šumava
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Třešť Třešť pobočka Brno
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim Vlašim pobočka pražská a středočeská
Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace Město Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, p.o. Velká Bíteš pobočka Brno
Střední odborná škola Josefa Sousedíka, Vsetín Vsetín pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Litovel Litovel pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední odborná škola Prostějov Prostějov pobočka Brno
Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o. Říčany pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště , Domažlice Domažlice pobočka Šumava
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec Žatec pobočka Severní Čechy
Střední odborné učiliště gastronomie Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště potravinářské Praha 4 - Písnice pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady Poděbrady pobočka pražská a středočeská
Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám.75 Čáslav pobočka pražská a středočeská
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice Pardubice pobočka východní Čechy
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha 4 - Bráník pobočka pražská a středočeská
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Jeseník pobočka Brno
Střední škola gastronomie a služeb Přerov pobočka Brno
Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka pobočka východní Čechy
Střední škola gastronomie a služeb Liberec pobočka Severní Čechy
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec Bzenec pobočka Brno
Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, p.o. Frýdek - Místek pobočka Brno
Střední škola hotelnictví a gastronomie International s.r.o. Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava, p.o. Opava pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola hotelnictví a společného stravování Teplice nad Metují pobočka východní Čechy
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž Kroměříž pobočka Brno
Střední škola Lomnice nad Popelkou, p.o. Lomnice nad Popelkou pobočka východní Čechy
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk Žamberk pobočka východní Čechy
Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, p.o. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice, p.o. Litoměřice pobočka Severní Čechy
Střední škola potravinářská, obchodu a služeb Brno Brno pobočka Brno
Střední škola potravinářská, Smiřice Smiřice pobočka východní Čechy
Střední škola profesní přípravy Hradec Králové Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola služeb a řemesel Stochov Stochov pobočka pražská a středočeská
Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové pobočka východní Čechy
Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola společného stravování, Ostrava- Hrabůvka, p.o. Ostrava - Hrabůvka pobočka Severní Morava a Slezsko
Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy Klatovy pobočka Šumava
Střední škola živnostenská a Základní škola Planá Planá pobočka Šumava
Štropová A. Beroun 2 pobočka pražská a středočeská
Štrosová D. Dolní Bousov pobočka pražská a středočeská
Štrychová D. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Studecký Jan Skalice u České Lípy pobočka Severní Čechy
Studený M. Morkovice Slížany pobočka Severní Morava a Slezsko
Stuparič Vladislav Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Suchánek J. Brno pobočka Brno
Suchánek Michal Krabčice – Rovné pobočka pražská a středočeská
Švancer J. Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Švapík V. Mladá Boleslav pobočka pražská a středočeská
Svárovský Karel Plavy pobočka Severní Čechy
Švec Vladimír Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Švecová Z. Prostějov pobočka Severní Morava a Slezsko
Švestková Kateřina Praha 8 pobočka pražská a středočeská
Svoboda Jindřich Krhová pobočka východní Čechy
Svoboda Marek Bc. Pchery pobočka Severní Čechy
Svobodová R. Travčice pobočka Severní Čechy
Svobodová S., PhDr. Brno pobočka Brno
Svobodová Věra Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Sýkora Martin Kutná Hora pobočka východní Čechy
T&M CREATIVE, s.r.o. Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Tichý R. Ústí nad Labem pobočka Severní Čechy
Tojnar Josef Pardubice pobočka východní Čechy
Toman Josef Lechovice pobočka Brno
Tomášek Milan Sedlčany pobočka pražská a středočeská
Tomková Marta Praha 6 pobočka pražská a středočeská
Triskalová Soňa Praha 4 pobočka pražská a středočeská
Trnka David Krupá pobočka pražská a středočeská
Trnková Ivana Šlapanice u Brna pobočka Brno
Trsek R. Praha 8 - Kobylisy pobočka pražská a středočeská
Trumpešová J. Brno pobočka Brno
Ťulpa R. Bludov pobočka východní Čechy
Tůnová Markéta Bzenec pobočka Brno
Uher Jaroslav Lužná u Rakovníka pobočka pražská a středočeská
Uher Lukáš Děčín 32 pobočka Severní Čechy
Uher Tomáš Děčín 32 pobočka Severní Čechy
Urbanová D. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Urbanová Eliška Brno pobočka Brno
Vačkář Ladislav Strakonice pobočka Šumava
Václavek Jaroslav Karlovy Vary pobočka Karlovy Vary
Vaigl Vladimír Valašské Meziříčí pobočka východní Čechy
Válek Dalibor Brno pobočka Brno
Valko Daniel Benešov pobočka pražská a středočeská
Váňa Jaroslav Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Vaňková Jana Bystřice pod Hostýnem pobočka Brno
Vašáková Veronika Humpolec pobočka pražská a středočeská
Vašinová Jana Litenčice pobočka Brno
Vaverka Arnošt Újezd u Brna pobočka Brno
Vávra František Uherské Hradiště pobočka Brno
Vavříková Blanka Strážnice pobočka Brno
Vendlig Pavel Opatov pobočka pražská a středočeská
Veselík Michal Přibyslav pobočka východní Čechy
Veselský Pavel Rakovník pobočka pražská a středočeská
Veselý Jaroslav Praha 5 pobočka pražská a středočeská
Větrovec Karel Horažďovice pobočka Šumava
Vinecký Pavel Praha 9 Prosek pobočka pražská a středočeská
Vinš Jiří Česká Lípa pobočka Severní Čechy
Vitana a.s. Byšice pobočka pražská a středočeská
Vlasák Jakub Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Vlčková Jitka Ivanovice na Hané pobočka Severní Morava a Slezsko
Vodičková Zdenka Zlín pobočka Brno
Vokal Jakub Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Vokal Václav Pchery - Humny pobočka pražská a středočeská
Voloscuk Petr Jihlava pobočka Brno
Vondrák Matěj Divišov pobočka pražská a středočeská
Voříšek Pavel Praha 10 Strašnice pobočka pražská a středočeská
Vostalová Eliška Třebíč pobočka Brno
Votavová Marcela Chrást pobočka pražská a středočeská
Votíková J. Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Voženílek Petr Sezemice pobočka východní Čechy
Vránová Petra Dřevohostice pobočka Brno
Vrbovský Lukáš, DREAM FOOD Praha 4 - Chodov pobočka Severní Čechy
Vrtílek Milan Dolní Loučky pobočka Brno
Vrzalová K. Praha 4-Podolí pobočka pražská a středočeská
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a ŠJ Hostouň pobočka Šumava
Vyhnis Vladimír Praha 4 pobočka Šumava
Vylítová Eva Praha 2 pobočka pražská a středočeská
Wolf Lubomír Město Albrechtice pobočka Severní Morava a Slezsko
Zahálková Božena Hradec nad Svitavou pobočka východní Čechy
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 1 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 2 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 3 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 4 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 5 Štramberk pobočka Severní Morava a Slezsko
Základní škola Český Brod, Žitomířská 885 Český Brod pobočka pražská a středočeská
Základní škola Úvaly - 1 Úvaly pobočka pražská a středočeská
Základní škola Úvaly - 2 Úvaly pobočka pražská a středočeská
Základní škola Úvaly - 3 Úvaly pobočka pražská a středočeská
Záleský Pavel Praha 4 - Podolí pobočka pražská a středočeská
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Praha 10 pobočka pražská a středočeská
Žďárská Alena Hořice v Podkrkonoší pobočka východní Čechy
Zdeněk Petr Hradištko pod Medníkem pobočka pražská a středočeská
Zelenka Jaroslav Nymburk pobočka pražská a středočeská
Zeman Jiří Louny pobočka Severní Čechy
Zikmundová Kateřina Merklín pobočka Šumava
Zirm Stanislav Vrchlabí pobočka pražská a středočeská
Žižka Jan Praha 18 - Letňany pobočka pražská a středočeská
Zoulová Eva Klecany pobočka pražská a středočeská
Zrzavá Markéta Žďár nad Sázavou pobočka Brno
Zvára Martin Vlašim pobočka pražská a středočeská
Zvěřina Roman Kostelec u Jihlavy pobočka pražská a středočeská
Zvoníček Lukáš Hořice pobočka východní Čechy
Žydek Jindřich Ing. Zvíkov pobočka Šumava

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz Hollandia JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. DRANA CATERING Mirel Vratimov Mirel Vratimov PURENA Robot Coupe Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč CERIA s.r.o. Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk