Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka Severní Morava a Slezsko

Předseda

Václav Forman
e-mail:sms@akc.cz
telefon:732 411 034

Akce - pobočka Severní Morava a Slezsko

29Leden Ahol Cup 2020

Kalendář akcí všech poboček

Články - pobočka Severní Morava a Slezsko

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
AHOL - SŠ gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava - Vítkovice
Babica Tomáš Vřesina
Bačovský Emil Olomouc
Bradová Jitka Osek nad Bečvou
Březina Jakub Olomouc
Drápal Karel Ostrava
Ďurica Jan Brantice
Fialová Petra Horní Loděnice
Floreán Ladislav Bratislava 5 - Slovensko
Forman Václav, Ing. Holešov
Formánek Petr Prusy-Boškůvky
Göbelová Edita Libina
GOLIS, spol. s r.o. Moravská Ostrava
Hafinec Milan Rajnochovice
Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm
Hradečný Stanislav Hranice
Hrdý Tomáš Brno
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a JŠ Valašské Meziříčí
Jahn Jakub Olomouc
Janovac Marek Rusava
Jeřábek Robert Česká ves
Kajaba Radim Zlaté Hory
Kollárová Radka Stará Ves nad Ondřejnicí
Kopáčková Kristýna Třemešná u Krnova
Lehmann Lukáš Český Těšín, Svibice
Lužná Světlana Přemyslovice
Minářová Zdenka Hostěradice - Chlupice
Moravská střední škola s.r.o. Olomouc
Mrázek Michal Orlová
Niewdana Ryszard Nýdek
Novotný Tomáš Napajedla, okr. Zlín
Ontek Peter Bouzov
Paprstkářová Marie, Bc. Valašské Meziříčí
Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Jeseník
Procházka Luděk Benešov
Salajová Jaroslava Moravskoslezský Kočov
Samková Veronika Krnov
Šandor David Branky
Šipula Petr Albrechtice
Školní jídelna Jablunkov, Lesní 190, p.o. Jablunkov
Slavík Pavel Frýdek - Místek
SOŠ a SOU služeb Velký Újezd, s.r.o. Velký Újezd
SŠ hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o. Šilheřovice
Stejskalova Nikola Krnov
Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace Město Albrechtice
Střední odborná škola Josefa Sousedíka, Vsetín Vsetín
Střední odborná škola Litovel Litovel
Střední škola Bohumín, příspěvková organizace Bohumín
Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava, p.o. Opava
Střední škola společného stravování, Ostrava- Hrabůvka, p.o. Ostrava - Hrabůvka
Švecová Zlata Prostějov
Szymanik Miloslav Český Těšín
Vedral Jakub Valašské Meziříčí
Velšmíd Lukáš Rýmařov
Viktorýn Petr Čeladná
Vrána Radek Spálov
Wolf Lubomír Město Albrechtice
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 1 Štramberk
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 2 Štramberk
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 3 Štramberk
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 4 Štramberk
Základní škola a Mateřská škola Štramberk - 5 Štramberk
Zařízení školního stravování Opava, p.o. Opava

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

InterGast Premiu Gastro Vitana
 

Partneři AKC ČR

Diversey Auto Zrucký spol. s r.o. Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz Hollandia JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Fórum cestovního ruchu Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Komerční banka Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING HAPPY FISH Mirel Vratimov Mirel Vratimov PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Trade&Mark Creative
 

Generální partner Národního týmu AKC ČR

Compass Group

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Flop a Flosman Flosman Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Titbit s.r.o. Wüsthof Wüsthof

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Bidfood Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Nestlé Professional Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk Unilever