Četl jsem a souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. Informace o cookies najdete ZDE.
Asociace kuchařů a cukrářů České republiky

pobočka východní Čechy

Předseda

František Rybka
e-mail:vychodnicechy@akc.cz
telefon:603 968 474

Akce - pobočka východní Čechy

Kalendář akcí všech poboček

Články - pobočka východní Čechy

Články všech poboček

Členové

Jméno Příjmení Město
Antálek Jiří Plzeň
Biberle Zdeněk Jevíčko
Bíško Tomáš Hlinsko
Bortník Pavel Praha 9 - Letňany
Croitor František Hradec Králové
Doležalová Věra Pardubice
Dostálová Drahomíra, Mgr. Pardubice
Ende Lukáš Petrovice
Groh Jiří Rovensko pod Troskami
Hajšman Jaroslav Špindlerův Mlýn
Hebká Eliška Stará Paka
Hladný Jan Hradec Králové
Hubálek Pavel Kostelec nad Orlicí
Janeček Petr Hradec Králové
Jansová Zdeňka Police nad Metují
Janurová Jarmila Pardubice
Joukal Filip Vrchlabí
Kačírek Josef Kuks
Karásková Jarmila Pardubice 6
Kielová Zuzana Chrudim
Kopecká Jitka Pardubice
Kopřiva Jan Chrudim
Kos Karel Hradec Králové
Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice s.r.o. Pardubice
Lněnička Petr Osík
Lot Jiří Žamberk
Myška Petr Praha 8
Nečas David Staré Město u Moravské Třebové
Němeček Petr Náchod
Pátek Vladimír Pardubice
Pošepná Jana Červený Kostelec
Rohlíček Josef Železnice
Runštuk Jaroslav Hradec Králové
Rybka František Ústí nad Orlicí
Šitinová Václavka Bohuslavice nad Metují
Šmerda Václav Svitavy - Lány
Šmerda Václav Přezletice
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim Chrudim
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice Pardubice
Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka
Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov. p. o. Trutnov
Střední škola Lomnice nad Popelkou, p.o. Lomnice nad Popelkou
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk Žamberk
Střední škola profesní přípravy Hradec Králové Hradec Králové
Střední škola služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové
Svobodová Lucie Svitavy
Tobolka Tomáš Jičín
Tojnar Josef Pardubice
Ťulpa Roman Bludov
Urbanová Helena, Ing. Hradec Králové
Vaigl Vladimír Valašské Meziříčí
Veselý Michael Praha 9
Vlasatý Jan Stříbro
Voženílek Petr Sezemice
Žďárská Alena Hořice v Podkrkonoší
Zvoníček Lukáš Hořice

Generální partner AKC ČR

Bidfood

Hlavní partneři AKC ČR

Orkla Premiu Gastro

Partneři AKC ČR

Bizerba Czech & Slovakia s.r.o. Fomi Gastrojobs.cz JLV, a.s. Nektar natura Nestlé Professional Robot Coupe
 

Ostatní partneři

AMSP ČR Asociace hotelů a restaurací ČR Česká barmanská asociace Česká unie cestovního ruchu Český systém kvality služeb Chytré lékárničky Czech Carving Studio s.r.o. Czech Specials Czech Tourism Czech Tourism 100 let Gastroknihy Hotel Horizont Pec pod Sněžkou Hotel Port Máchovo jezero Kudyznudy Kulinářské umění Marcinčák víno

Odborní partneři

Hasap

Hlavní mediální partneři

Minutka Trade&Mark Creative

Mediální partneři AKC ČR

C.O.T. Gastro & Hotel Štamgast & Gurmán Svět H&G Svět Horeca

Generální partner Sekce veřejného stravování

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
 

Zlatý partner Sekce veřejného stravování

Hofmann Bohemia

Stříbrný partner Sekce veřejného stravování

Country Life s.r.o.
 

Bronzoví partneři Sekce veřejného stravování

Bonduelle spol. s r. o. CERIA s.r.o. DRANA CATERING EUROFIT Prosperity s.r.o. HAPPY FISH PURENA RATIONAL Robot Coupe SAVENCIA FD Šmakoun SOU U Krbu Vodňanská drůbež
 

Partneři Sekce veřejného stravování

Centrální školní jídelna Třebíč ČVS Domov mládeže a Školní jídelna Karlovy Vary Koleje a Menzy Univerzita Karlova Školní jídelna Jablunkov Školní jídelna Novolíšeňská Školní jídelna Skřivánek SŠ a VOŠ České Budějovice SŠ Charbulova Brno SŠ Ostrava Hrabůvka Zařízení školního stravování Opava ZŠ I. Sekaniny Ostrava - Poruba ZŠ O.Březiny Jihlava

Odborný partner Sekce veřejného stravování

Sekce nutričních terapeutů ČAS

Mediální partneři Sekce veřejného stravování

Jidelny.cz Trade&Mark Creative

Hlavní partner Národního týmu AKC ČR

Chef Club

Partner Národního týmu AKC ČR

Apetit Czech Tourism Národní zemědělské muzeum Premiu Gastro Wüsthof Wüsthof
 

Partner Juniorského národního týmu AKC ČR

Araven Bidfood Cookoncept Czech Specials Dellinger Gastrojobs.cz JLV, a.s. Národní zemědělské muzeum Nektar natura Premiu Gastro Thermomix ® - Vorwerk TOMGAST