Konference AHR ČR

Ve čtvrtek 20.10. 2022 se bude konat od 16 hodin v hotelu Best Western International Brno Valná hromada členů AHR ČR. Večer Vás zveme na tradiční, neformální GTG party, která se uskuteční v Cabaretu De Péchés v Paláci Jalta. Zažijete jedinečnou atmosféru. Kabaret hříchů si pro vás připravil nevšední zážitky.

V pátek 21.10.2022 Vás čeká odborná část konference. Pozvání přijalo 9 výtečných řečníků. Pobavíme se o možnosti zásobení energiemi, technologické příležitosti v bezkontaktní budoucnosti, digitalizaci v pohostinství, cenové strategii v nestabilním prostředí. Dotkneme se i témat k problematice personálu a jeho rostoucímu nedostatku, inflace v České republice: Její příčiny, dopady a možnosti léčby.

Akce bude zakončena Galavečerem. Během slavnostního večera se budou předávat Výroční ceny AHR. Pro více informací a registraci klikněte zde: www.konferenceahr.cz. Konference je určena především pro majitele, provozovatele a manažery hotelů, penzionů a restaurací. Můžete zde také potkat manažery asociací se zaměřením na cestovní ruch, hotelnictví a
gastronomii a profesionály z oboru.