Národní týmy

Kulinární tradice je otiskem naší kultury. Česká gastronomie má za sebou slavnou historii a my na ni navazujeme. Naším cílem je reprezentovat to nejlepší z národních gastronomických tradic na soutěžích po celém světě.    

Jsme tým šéfkuchařů a cukrářů, kteří reprezentují Českou republiku na světových soutěžích po celém světě. Ctíme tradice našeho řemesla, ale stále se učíme a vaříme moderně. Jsme v kontaktu se špičkami světové gastronomie. Naše úspěchy hovoří samy za sebe. Usilujeme ale o mety vyšší. Naším cílem je uspět na kuchařské Olympiádě ve Stuttgartu v roce 2024. Opíráme se o zázemí nejsilnější kuchařské stavovské organizace – Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

Je na čase, abychom dosáhli na Olympiádě ve Stuttgartu na zlato. Celý tým udělá vše pro to, aby zlato v zimě roku 2024 viselo na našich rondonech“, říká kapitán Národního týmu kuchařů Patrik Bečvář.

Asociace kuchařů a cukrářů sdružuje dva Národní týmy - juniorský a seniorský. Všechny informace o našich týmech nejdete na speciálním webu www.narodnitymkucharu.cz

 

Partneři